BaŞakHaber

BaŞakHaber’den Bayram Mesajı

BaŞakHaber’den Bayram Mesajı

BaŞakHaber’den Bayram Mesajı
137 views
14 Ekim 2013 - 22:30

BaŞakHaber.com imtiyaz sahibi olan TurkPoint.com grubu Kurban bayramı nedeni ile bir kutlama mesajı yayınladı…

Bayramlar Bayram Olsun

Bayramlar kardeşlik ve dayanışmanın en güzel örnekleridir. Müslümanlar olarak yılda iki tane dini bayramımız vardır. Bunlardan ilki 30 gün oruç tuttuktan sonra 3 gün kutladığımız Ramazan bayramıdır. İkinci dini bayramımız ise Hz.İbrahim´den bize kalan Kurban bayramıdır.

Bayram münasebeti ile memleketine giden vatandaşlarımıza da trafikte lütfen biraz daha dikkatli olmalarını ve trafik kurallarına uymalarını rica ederim.

Çünkü trafiğin şakası yok….

Bildiğiniz gibi biz 2006 yılından beri kesintisiz olarak emin ve sağlam adımlarla hiç reklam yapmadan öz sermayemizle siz değerli okurlarımıza ve takipçilerimize hizmet veriyoruz. Bizleri Sosyal Medya üzerinden takip eden takipçilerimizinde ayrı ayrı bayramlarını en kalbi duygularımla tebrik ederiz.

TurkPoint.com, BaŞakHaber.com, FinansNews.com, ExPorTurk.com ve BaŞakLife.com ve BaŞakHaber.com okurlarının ve sizlerin huzurunuzda değerli yazarlarımızın mübarek kurban bayramını TurkPoint.com Ailesi adına en kalbi duygularımla tebrik ederim.

TurkPoint.com Ailesi

TurkPoint.com grubu çatısı altında;
BaŞakHaber.com, BaŞakŞehirTV.com, BaŞakŞehirFM.com, BaŞakŞehir Haber Ajansı (BHA), FinansNews.com, ExPorTurk.com ve BaŞakLife.com, TurkPoint.com bulunmaktadır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.