BaŞakHaber

BaŞakHaber.com Olarak Yenileniyoruz

BaŞakHaber.com olarak size daha iyi hizmet için yenileniyoruz.

BaŞakHaber.com Olarak Yenileniyoruz
195 views
29 Ekim 2013 - 13:40

BaŞakHaber.com Yenileniyor…

“BaŞakŞehir’in ilk Bağımsız Haber Sitesi Yenileniyor…”

BaŞakHaber.com, BaŞakŞehir halkına yakışır bir şekilde çağımızın gerekleri gereği yenileniyor. Hızla büyüyen başakşehire yakışır bir şekilde yeni hali ile Türkiye genelindeki haber siteleri ile yarışabilecek kapasitede bir bölgesel haber sitesi haline getirmeyi hedeflemekteyiz.

BaŞakHaber.com 2006 yılında yayın hayatına başlamıştır. BaŞakHaber.com güncel haber portalı olarak hizmetini sürdürmektedir.

BaŞakHaber.com herhangi bir özel, tüzel ve resmi kurum ve kuruluşlarla maddi ve manevi bağlantısı olmaksızın çalışmalarını sürdürmektedir.

Amacımız; hızla büyüyen BaşakŞehir’in nabzını tutmak, bu alanda geniş içeriklerle semt halkımızı bilinçlendirmek, semtimizi tüm dünyaya tanıtmak, semtimize ilgiyi, yatırımı teşvik etmek. Ayrıca semt insanımıza semt dışından haberler vermektir.

Ulusal yayınlanan çeşitli internet portallarını kuran ve işleten CEO’muz, 2006 yılında BaŞakŞehir’e taşınması ile birlikte bu bölgedeki potansiyeli, bölgenin geleceğini ve ihtiyaçlarını görerek, bu eksikliği gidermek için BaşakHaber ve İkitelli Gazetesi başta olmak üzere bölgesel projelere de yatırım yapmaya karar vermiştir. Bu bölge şimdi Bahçeşehir’e kadar uzanan bir BaŞakŞehir Belediyesi olmuştur. 2006 yılında gördüğümüz bu büyük resmin ne kadar doğru olduğunu ve burada bizim alacağımız pozisyonun önemi bir kez daha ortaya çıkıyor.

2006 yılından beri kesintisiz sürdürdüğümüz haber sitesine hiç reklam yapmamamıza rağmen bilinilirliğimiz ve takipçilerimiz artmıştır ve hızla artmaktadır.

Kullandığımız sistem epeydir ihtiyaçlarımıza cevap vermiyordu ve hedeflediğimiz yapıda da değildi. Bundan dolayı araştırmalarımızı tamamlayıp yenileme kararı verdik. Çünkü semtimize en iyisini sunmalıydık. Ayrıca bu yenileme ile birlikte semtimizdeki yerel medyadaki gücümüz artacak ve perçinlenecekti. Hedefimiz ise bölgesel medya sektöründe öncü olmaktır.

Sitemizde yenilenme çalışmaları devam etmekte olup pek yakında yenilenen yüzü ve altyapısıyla birlikte Başakşehirli hemşerilerimize, Türkiye’nin sayılı evrensel haber sitelerinin teknoloji ve altyapısını sunacağız.

Yenilenen yapımızla birlikte içeriğimizin konsepti de genişleyecek. Şu anki yapımızda olmayan birçok bölümü de bir arada sunacağız.

Yeni konseptimizde; Semtimizin insanlarını bir arada tutmak ve yazışmalarını sağlamak için Forum, semtimizdeki etkinlikleri duyurmak için etkinlik takvimleri de olacaktır. Ayrıca fazla eşyalarını satmak isteyenler için Seri İlan Platformu da ekleniyor. Firmaları da unutmadık, Firma rehberi de olacaktır. Video ve Foto galeri köşesini de daha aktif kullanacağız. Semtimizin nabzını ölçmek için Anket sistemini de ekledik. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte çevreci bir medya olan BaŞakHaber’i e-Gazete olarak da posta kutunuza getirmeyi planlıyoruz.

“Sadece belli bölgelere dağıtılan aylık dergi veya gazete değil de tüm Başakşehir sakinlerinin takip edebileceği güncel bir haber kaynağı olmayı planlıyoruz.”

Gayemiz; BaŞakHaber.com olarak, tarafsız habercilik anlayışı içerisinde daha iyiyi daha güzeli meydana getirmeye çalışmaktır.

Bu yenilenen sistemle birlikte tecrübeli kalemlerden oluşan kadromuz ile birlikte güncel ve geniş haberler sunacağız. Ayrıca BaŞakHaber.com Kendine Güvenen Kalemlerin Desteğini Beklemektedir…

Bu Projelerin arkasında TurkPoint.com® ekibinin, 1991 yılından beri edindiği bilgi ve tecrübeler vardır.

TurkPoint.com Ailesi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.