BaŞakHaber

Karabat vatandaşları dinliyor

Özgür Karabat hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor.

Karabat vatandaşları dinliyor
74 views
05 Kasım 2013 - 2:08

Başakşehir Belediyesi Aday Adayı Özgür Karabat çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Mahalle, ev, esnaf hasta ve kişisel ziyaretler gerçekleştiren Özgür Karabat vatandaşların şikâyetlerini dinliyor sorunlarına çözüm yolları bulmaya çalışıyor.

Gittiği her yerde Başakşehir halkının yoğun ilgisi ile karşılaşan Özgür Karabat halka yakınlığı ve vatandaşların onu bir kardeş gibi görmesi nedeniyle vatandaşlar sorunlarını Özgür Karabat’a anlatıyor.

Başakşehir Halkı vaatli projelerden bıkmış durumda.

Her seçim döneminde bolca vaatlerin yapılması ve bu vaatlerin yerine getirilmemesi halkı siyasetten siyasi adaylardan soğutuyor. Halk samimi ve ölçütlü bir belediye başkan adayı istiyor. Başakşehir halkı artık vaatlerin ve partilerin değil gerçekte kardeşleri olabilecek bir siyaset adamına ihtiyaç duyuyor. Özgür Karabat Belediyenin kişilerin tekelinde olmaması ve halkın yönetimine geçmesini istiyor.

Başakşehir Halkı Ulaşabileceği bir Başkan istiyor

Özgür Karabat’ın halk ile yaptığı tüm sohbetlerde hemen her kesimin sorunun biz neden Belediye Başkanını yanımızda göremiyoruz. Neden istediğimiz zaman ulaşamıyoruz ve kendi seçtiğimiz bir aday neden bize kapılarını kapatıyor siteminde bulundu. Özgür Karabat; ‘‘ Belediye halkın olacak belediye kapıları, odam ve telefonum halka açık olacak’’ dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.