BaŞakHaber

Devlet Hastanesine Anlamlı Ziyaret

Başakşehir Kızılay’dan Devlet Hastanesine Anlamlı Ziyaret.

Devlet Hastanesine Anlamlı Ziyaret
64 views
08 Kasım 2013 - 23:59

Kızılay Haftası olması sebebiyle geçen yılda gerçekleştirdiği Başakşehir Devlet hastanesinde yatan hastalara moral olması ve kızılayın manevi olarak yanlarında hissetmelerini sağlama için onlara çiçek takdim ettiler.
 
Başta yeni görevine atanan Başhekim Sn. Muhittin BALTA´yı nezaket ziyaretinde bulunan Kadın Kolları Başkanı Şükran TANER  ve ekibi Başakşehirin sağlıkla ilgili sorunları hakkında istişarede bulundular. Sağlık konusunda hasta memnuniyetini daha da arttırmak ve hasta yatak kapasitesini daha da arttırdıklarını dile getiren BALTA bir çok projelerinin olduklarını da dile getirdi. Kadın Kolları Başkanı Şükran TANER´ de Kızılayın faaliyet alanları ve çalışmalarını özellikle Suriyeli Sığınmacıların sağlık konusunda verdikleri destek hizmetlerini anlattı.
 
Daha sonra Kızılay yönetimi ve Başhekim Muhittin BALTA yatan hastaları ve refakatçılarını odalarında ziyaret ederek çiçek takdiminde bulundular. Bir sıkıntılarının olup olmadığını sordular. Ziyaret aşamasında Kızılay´ı bir an bile yalnız bırakmayan BALTA bu hasta ziyaretlerini her hafta hastane yönetimi tarafından sürekli olarak yapıldığını hastanemiz konusunda eksik bulduğunuz noktalar bu konudaki görüşlerinizi Kızılay ekibi olarak almak istediklerini dile getirdi.

Kadın Kolları Başkanı Şükran TANER yatan hastaların memnuniyetlerini hastane personeli ve hemşirelerin ilgi ve alakalarının ve hastane temizliğinin ve hastaların ortak noktası olarak belirtikleri kendimizi evimizde aile ortamında hissediyoruz demeleri karşısında duyduğu memnuniyeti söyledi.
 
(BHA)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.