BaŞakHaber

Emlak Yönetim Kayaşehir site müdürlerini topladı

Site Müdürleri Kayaşehir ile ilgili taleplerini Ak Parti İlçe Başkanı ve İlçe Emniyet Müdürü’ne ilettiler.

Emlak Yönetim Kayaşehir site müdürlerini topladı
84 views
23 Kasım 2013 - 18:39

Emlak Yönetim Yetkilileri ve Kayaşehir site müdürleri ile birlikte Başakşehir Ak Parti İlçe Başkanı Ayhan Özgürel ve İlçe Emniyet Müdürü Murat Başıbüyük İle Kayaşehir için genel durum değerlendirilmesi yapıldı.

Kahvaltı ortamında gerçekleştirilen toplantıda Site Müdürleri Kayaşehir ile ilgili taleplerini Ak Parti İlçe Başkanı ve İlçe Emniyet Müdürü’ne ilettiler.

Başakşehir Ak Parti İlçe Başkanı Ayhan Özgürel yeni kurulan bir semt olarak Kayaşehir’in çehresinin kısa sürede çok büyük bir değişim gösterdiğini ve her tür yenilik ve yapılanma içinde de gece gündüz çalışmaya devam etmemiz gerektiğini belirti. İnsanların çok farklı kültür ve yerlerden bir araya geldiğini belirten Özgürel vatandaşların kısa sürede birbirlerine ve toplu yaşam kültürüne alıştıklarını ve bu yaşantıda da Site Yönetimlerinin de çok büyük bir katkısının olduğunu söyledi.

Sonrasında söz alan İlçe Emniyet Müdürü Murat Başıbüyük’de Başakşehir’in İstanbul genelinde vatandaşların huzur ve güveni açısından en güvenilir ilçelerinden biri olduğunu ve burada Kayaşehir’in de yeni kurulan bir semt olmasına rağmen huzurlu bir semt olduğunu söyledi. Gerek site yönetimlerinin güvenlik açısından almış olduğu tedbirler ve gerekse emniyet olarak sağlamış oldukları destekler ile Kayaşehir’de olumsuzlukların ciddi oranda az olduğunu ve çalışmalarını en iyi şekilde devam ettireceklerini belirtti. Ayrıca Kayaşehir’de inşası tamamlanan karakol ile ilgili de tüm prosedürlerin tamamlandığını ve atamaların yapılması ile en kısa sürede karakolunda aktif faaliyete geçeceğini söyledi.

Emlak Yönetim Genel Müdürünün Kayaşehir ile ilgili yapmış olduğu kapanış konuşmasında bu tür toplantıların sık aralıklarla yapılacağını, Kayaşehir’in daha güzel ve huzurlu bir şekle dönüşmesi için gece gündüz demeden tüm ekiplerimizle çalışacağımızı belirtti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.