BaŞakHaber

“Bir Başka Şehir” Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

Başakşehir Belediyesi’nin düzenlediği, amatör ve profesyonel fotoğrafçıların gözünden ilçenin anlatıldığı “Bir Başka Şehir” fotoğraf yarışmasında dereceye girenler belli oldu.

“Bir Başka Şehir” Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı
372 views
05 Aralık 2013 - 22:19

Türkiye’nin her bölgesinden katılımcıların 1103 fotoğrafının değerlendirmeye alındığı yarışmanın 1.si İzmit’ten katılan Ali Haydar Ceylan oldu. Yarışmanın 2.si  Ahmet Turan Kural, 3.sü Sertaç Nurtan, 4. Jüri özel Ödülü Zehra Çöplü ve Başakşehir Belediyesi Özel Ödülü’nü almayahak kazanan isim ise  Neslihan Yazıcılar oldu. Yarışmanın birincisine 4.000, ikincisine 3.000, üçüncüsüne 2.000 ve dördüncüsüne 1.000 lira ödül verilecek. Başakşehir Belediyesi Özel Ödülünü kazanan yarışmacı ise plaketle ödüllendirilecek.

“Bir Başka Şehir” fotoğraf yarışmasının ödül töreni 13 Aralık 2013 Cuma günü saat 19:00’ da Bahçeşehir Muhsin Ertuğrul Tiyatrosu’nda gerçekleşecek.

Sergilenmeye değer bulunan 51 fotoğraf ve dereceye giren fotoğraflar ödül töreninin gerçekleştirileceği Bahçeşehir Muhsin Ertuğrul Tiyatrosu fuaye alanında sergilenecek. Ödül gecesinde ayrıca, fotoğraf sanatçılarının katılımıyla gerçekleşecek olan söyleşide, fotoğraf sanatına dair tüm detaylar konuşulacak.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.