BaŞakHaber

Boğaziçi Yönetim A.Ş Genel Müdürü İlhan Kartal’dan Yeni Yıl Mesajı

Boğaziçi Yönetim A.Ş Genel Müdürü İlhan Kartal’dan Yeni Yıl Mesajı yayınladı.

Boğaziçi Yönetim A.Ş Genel Müdürü İlhan Kartal’dan Yeni Yıl Mesajı
93 views
31 Aralık 2013 - 19:38

Yepyeni bir yılın dolayısı ile yeni umutların kapısındayız. Boğaziçi Yönetim A.Ş olarak siz site sakinlerimizle birlikte bir yaş daha büyüdük. 2013 de Ailemize katılan her yeni proje ile yeniden doğduk. Sene sonu itibari ile 32 ilde yaklaşık 3000 personelle 205 site ve 138.000 konutla yolumuza devam ediyoruz. Bu yıl içerisinde sitelerimizde Boğaziçi Yönetim A.Ş tarafından başlatılan sosyal projelerle komşuları bir araya getirdik. Yılın Annesini ve Komşusunu Seçtik. Geniş hizmet yelpazesi ile Boğaziçi Yönetim A.Ş olarak 2013 yılını “Müşteri Memnuniyeti Yılı” ilan etmiştik. Büyük özveri ile gösterilen çabaların sonuçlarını aynı yıl bitmeden gördük. Sakinlerimizin memnuniyeti doğrultusunda Toplu Yapı Yönetim Kurulları Seçimleri sonucunda bir çok sitemizde yine hizmet vermeye devam ediyoruz. Aynı hedeflerle 2014 Yılını Komşuluk yılı ilan ettik. Bu konuda bir çok sürpriz projeyle komşularımızla daha sık birlikte olacağız.

Siz değerli sakinlerimizin yaşam standardı ve huzurunu en üst seviyeye taşımak; 2014 yılında da temel amacımız olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm komşularımızın ve personelimizin, yeni yılını kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.

İlhan A.KARTAL
Konut A.Ş.
Genel Müdür

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.