BaŞakHaber

CHP’nin kalesinde Topbaş’a sevgi seli

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Bakırköy’de esnaf ziyaretinde bulundu. Bakırköylüler’in ilgisiyle karşılaşan Topbaş, vatandaşlara karanfil dağıttı.

CHP’nin kalesinde Topbaş’a sevgi seli
54 views
18 Şubat 2014 - 12:26

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Kadir Topbaş, AK Parti Bakırköy Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Ertekin ve bir gruppartili ile Bakırköy’de esnafı ziyaret etti. Vatandaşlara karanfil dağıtan Topbaş, sohbet edip fotoğraf çektirdi.

TOPBAŞ BAKIRKÖY’E EL ATACAK

Kadir Topbaş’ın yanına gelen bir vatandaşın, “Ne olur bir el atın” demesi üzerine Topbaş, Bakırköy’de yapacakları projeleri olduğunu belirterek Bakırköy metrosu hakkında bilgi verdi.

BAŞKANA SEVGİ SELİ

Pencereden Başkan Kadir Topbaş’a sevgi gösterisinde bulunan bir kadın ise, “Oylar AKP’ye” deyince, partililer gülümseyerek yaşlı kadına partinin ismini “AK Parti” şeklinde söylemesi gerektiğini belirtti. Topbaş’ı yakından görmek isteyen kadın aşağıya inerek, başkanın elinden çiçek aldı seçimlerin hayırlı olmasını diledi.

Bakırköylüler’in sevgisiyle karşılaşan Kadir Topbaş, pencerelerinden kendisine el sallayan vatandaşlara karanfil attı. Başkan Topbaş, daha sonra bir simitçiden simit satın alarak basın mensupları ve vatandaşlara ikram etti.

Kaynak: (haber7)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.