BaŞakHaber

Başkan Uysal, esnaftan tam destek aldı

Seçim çalışmalarına hız veren Başakşehir Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal, ilçe esnafıyla farklı platformlarda bir araya geliyor.

Başkan Uysal, esnaftan tam destek aldı
69 views
21 Şubat 2014 - 22:02

Başkan Uysal; seçim turlarında son olarak Belediye Başkanlığı öncesinde, 3 yıl süreyle Yönetim Kurulu Başkanlığı da yaptığı Başakşehir 1. Etap Site yönetimi ve Kiptaş Çarşısı esnafını ziyaret etti. Sevgi gösterileriyle karşılanan Başakşehir Belediye Başkanı Uysal, esnafın taleplerini dinledi, önümüzdeki dönem çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Başkan Uysal’a ziyaretlerde Başkan Yardımcısı Murat Şahin ve Nurettin Ertemel eşlik etti.

Çaylar içildi, talepler dinlendi

Seçim programlarına hız veren Başakşehir Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal, ilk olarak Başakşehir Bayındırlık Sitesi Taksi durağı şoförlerini ziyaret etti. Şoförlerle kahvaltı eden Başkan Uysal, sürücülerin taleplerini dinledi.

Sevgi gösterileriyle uğurlanan Başkan Uysal, 5. Etap İSMEK kursuna geçti. Sınıflarda kursiyerlere karanfil dağıtarak öğretmenlerle sohbet eden Başkan, İSMEK bünyesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.  5 yıllık hizmet döneminde, Başakşehir Belediyesi’nin eğitim alanında büyük atılımlar yaptığını dile getiren Başkan Uysal: “Eğitime en çok destek olan belediyeyiz. Sınıf mevcutlarımız yeni açılan okullarla daha da az hale geldi. Tüm finansmanı bizim karşıladığımız Türkiye’nin en büyük ve görkemli okulu olan M. Emin Saraç Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ilçemize kazandırdık. Desteklerinizle çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Öğle namazını Başakşehir 1. Etap Mahmed Zahid Kotku Camisi’nde kılan Belediye Başkanı 1. Etap Site yönetimine geçti. Belediye Başkanlığı öncesinde, 3 yıl süreyle Yönetim Kurulu Başkanlığı da yaptığı 1. Etap Site yönetiminde çalışanlar ve yöneticilerle sohbet etti.

Başkan Uysal’ın yoğun geçen programı 1. Etap Atlas Çarşısı ve Kiptaş Çarşısı esnaf ziyareti ile devam etti. Ziyaretler sırasında işyeri sahipleri ve müşterilerinden tam destek gören Başkan Uysal, ilçede yapılan hizmetler hakkında bilgiler verdi,  esnafların, vatandaşların sorularını yanıtladı, bol bol fotoğraf çektirdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.