BaŞakHaber

Bebeto, Bahçeşehir’de sahne aldı

90 yılların fenomen isimlerinden Burak Kut, Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi (BKSM)’de hayranlarıyla buluştu

Bebeto, Bahçeşehir’de sahne aldı
66 views
25 Şubat 2014 - 23:35

90 yılların fenomen isimlerinden Burak Kut, Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi (BKSM)’de hayranlarıyla buluştu. Bebeto olarak da tanınan ünlü sanatçı BKSM’de, benimle oynama, yaşandı bitti, sevgi hırsızı, bebeğim gibi unutulmaz parçalarının yanı sıra son albümü Sevginin Her Hali’nden de şarkılara yer verdi.

Bahçeşehir, Burak Kut’la 90’lı yıllara yolculuk yaptı

Başakşehirlilerin ilgiyle takip ettiği konserde, Burak Kut hareketli ve slow parçalarıyla hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattı.

Kendisini izlemeye gelen hayranlarına özlenen parçalarını söyleyen Türk Pop Müziğinin eskimeyen sesi ilk kez geldiği Bahçeşehir’i ve BKSM’yi çok beğendiğini dile getirdi, “Geçmişten günümüze gelen parçalardan oluşan karma bir repertuar hazırladık. Başakşehirlilerin mutlu olacaklarını düşünüyorum. İstanbul çok geniş bir şehir ve farklı yerleşim alanlarına sahip. Dinleyicilerimizin hepsine ulaşabilmemiz çok zor olabiliyor. Ya da onların bize ulaşabilmeleri zor veya lüks olabiliyor. Ama belediyelerin bu tür etkinliklere yer vermesi ile biz dinleyicilerimizin ayağına gidebiliyoruz. Başlı başına bir şehir olmuş olan Bahçeşehir’de izleyicilerimizle buluşabilmek ise çok keyifli. BKSM çok güzel bir salon. Başakşehir Belediyesi’ne çok teşekkür ederim. Bahçeşehir’i görünce küçük bir şok yaşadım. Burası İstanbul’un elit semtlerinden birisiymiş.”

BKSM konserine, tahtalara vur parçasıyla başlayan Burak Kut gecede; Ver Allah, yalan oldu, hani, çığlınım, sevgi hırsızı, dağlar dağlar, fesuphanallah, sonbahar, komple, heyecanlıyım, bebeğim, benimle oynama, yaşandı bitti gibi parçalarını seslendirdi.

Sanatçı konser sonunda alkışlarla uğurlandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.