BaŞakHaber

Mustafa Sandal’dan enerjisi yüksek bir konser

Türk pop müziğinin sevilen ismi Mustafa Sandal, Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi (BKSM)’de sahne aldı.

Mustafa Sandal’dan enerjisi yüksek bir konser
64 views
05 Mart 2014 - 19:55

Türk pop müziğinin sevilen ismi Mustafa Sandal, Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi (BKSM)’de sahne aldı. Enerjisi biran bile düşmeyen konserde Sandal, parçalarını BKSM’nin tamamını dolduran hayranlarıyla birlikte söyledi.

Ev sahipliğini Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel’in yaptığı konserde, Sanatçı enerjisi ve sempatik tavırlarıyla Bahçeşehir izleyicisinden tam not aldı.

BKSM’nin akustiği muhteşem

Sanat hayatında 20 yılı geride bırakan Mustafa Sandal, konser öncesi yaptığı açıklamada BKSM’nin akustiğinin muhteşem olduğunu dile getirdi. Sandal, sözlerini şöyle sürdürdü, “ İstanbul’un en büyük eksiği böylesine güzel konser salonlarıydı. Bu güzel salonu biz sanatçılara kazandıran Başkanımıza ve Nurettin Bey’e çok teşekkür ediyorum.  İzleyicilerim beni 20 senedir tanıyor. Ama bana daha dün gibi geliyor. Benim temel amacım mutlu bir insan olmaktı, çok şükür dinleyenlerim sayesinde mutlu bir adamım” dedi.

BKSM sahnesine hayranlarının tezahüratları ve alkışları eşliğinde giren Mustafa Sandal, konserine ‘Vazgeçilmek bedava’ parçasıyla başladı. Konser süresince enerjisi ile tüm izleyenleri etkisi altına alan Sandal; Demo, tesir altındayım, suç bende, dağlar dağlar, bu kalbi iki kişi paylaşamaz, pazara kadar, geçmiş olsun, araba gibi geçmişten günümüze sevilen parçalarını seslendirdi.

Sanatçı alkışlarla uğurlandı.

Süper Star BKSM’ye geliyor

Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel, Mustafa Sandal’a teşekkür ederek, gecenin anısına çiçek takdim etti, “Mustafa Sandal ülkemizin erkek starıdır. Sizi Başakşehir’de ağırlamaktan onur duyuyoruz.” dedi.

Başkan Yardımcısı Ertemel konuşmasında, 08 Mart Cumartesi günü Süper Star Ajda Pekkan’ın BKSM’de  sahne alacağı müjdesini verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.