BaŞakHaber

Özcan Deniz Bahçeşehir’de sahne aldı

Her hafta birbirinden ünlü sanatçıları vatandaşlarla buluşturan Başakşehir Belediyesi bu hafta da Türk Pop ve Fantezi Müziğinin güçlü sesi Özcan Deniz’i…

Özcan Deniz Bahçeşehir’de sahne aldı
77 views
24 Mart 2014 - 22:45

Her hafta birbirinden ünlü sanatçıları vatandaşlarla buluşturan Başakşehir Belediyesi bu hafta da Türk Pop ve Fantezi Müziğinin güçlü sesi Özcan Deniz’i Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi (BKSM)’de ağırladı.

Biletleri günler öncesinden tükenen konserin ev sahipliğini Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel yaptı. BKSM’nin tamamını dolduran 1300 hayranıyla birlikte parçalarını seslendiren Özcan Deniz, ayakta alkışlandı.

‘Sanatçı arkadaşlarım BKSM’yi çok övdü’

Ses sanatçılığı yanında yönetmenlik ve oyunculuğuyla da hayranlarının gönlünde taht kuran ünlü sanatçı, BKSM konserine alkışlarla çıktı. 11 yaşında sahnelerle tanıştığını söyleyen Sanatçı, “Bu güne kadar yaklaşık 20 senedir, 10 bine yakın konser verdim. Her seferinde aynı heyecanı hissediyorum. Sizlerle elektriğimiz uydu, beni şahane karşıladınız. Sinemadan dolayı sahnelere uzun süre ara vermek zorunda kaldım. Dilimizin pasını silmek içinde her fırsatı değerlendiriyorum. BKSM’de daha önce sahne almış olan sanatçı arkadaşlarımız burayı çok övdü. Bende çok merak ediyordum. Burada sizlerle birlikte olmaktan dolayı çok memnunum.” dedi.

Temposu bir an olsun düşmeyen konserde Özcan Deniz, 1992’de çıkarttığı ilk albümü ‘yine ağlattın beni’ den itibaren hafızalarda yer eden parçalarını seslendirdi.

BKSM konserine, yapmak lazım parçasıyla başlayan sanatçı konserde; son söz, nasip değilmiş, dön desem, aslan gibi, illallah, zorun ne benle aşk gibi parçaları hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

Güçlü sesi ve sahne performansıyla göz dolduran sanatçı alkışlarla uğurlandı.

‘Özcan Deniz, çok yönlü bir Sanatçı’

Özcan Deniz’e gecenin anısına Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel tarafından çiçek takdim edildi.

Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel: “Bu gece de unutamayacağımız bir hafta sonu akşamı geçiriyoruz. Özcan Deniz, hem sesi, hem oyunculuğu, hem de çektiği sinema filmleriyle çok yönlü bir sanatçı. Yoğun programı arasında vakit ayırıp, aramızda olduğu için kendisine Başakşehir Belediye Başkanımız Sayın Mevlüt Uysal ve sizler adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.