BaŞakHaber

BaşakHaberden Başakşehir Ülkü Ocaklarına Ziyaret

Başakhaber kurucusu Yunus Mollaoğlu Başakşehir Ülkü Ocakları başkanı Mustafa Öz’ü ziyaret etti.

BaşakHaberden Başakşehir Ülkü Ocaklarına Ziyaret
328 views
15 Eylül 2019 - 14:02

BaşakHaber.com kurucusu Yunus Mollaoğlu Başakşehirde sivil toplum kuruluşlarını ziyaretine devam ediyor.

BaşakHaber.com imtiyaz sahibi Yunus Mollaoğlu, Başakşehir Ülkü Ocakları başkanı Mustafa Öz’ü Başakşehir güvercintepe mahallesindeki ocak binasında ziyaret etti. Ziyarette Başakşehir Ülkü Ocakları başkanı Mustafa Öz ve ocakta görevli olan gençler vardı.

Başakşehir Ülkü Ocakları Basın Yayın Birimi Başkanı Samet Başar görüşmeyi ayarlamıştı. Görüşme tanışma ile başladı ve yaklaşık üç saat sürdü.

Başakşehir Ülkü Ocakları Başkanı olarak atanan Mustafa Öz başkanıma hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Tebrik eder başarılar diledik.

Başakşehir Ülkü Ocakları başkanı Mustafa Öz ülkü ocaklarının faaliyetlerini anlattı. Yoğun bir şekilde faaliyetlerinin olduğunu dile getirdi. “21 Eylül tarihinde Çanakkale gezisini olacağını, geçtiğimiz günlerde uyuşturucu ile mücadele, kızılay kan bağışı kampanyası gibi birçok sosyal projelere imza atmaktayız” dedi.

Bu arada Başkan mustafa Öz “Kızılay Kan Bağışı kampanyasını haber yaptığınız için teşekkür ederim” dedi.

Bizlerde “sosyal projelerinizin her zaman yanındayız” dedik.

Sohbet daha koyulaşınca tabii ki siyaset, ülkemizdeki son gelişmeleri, değerlerimiz ve ahlak, başakşehirin durumunu, başakşehirde medyanın durumu gibi derin konuları konuştuk.

Konu medyaya gelince başkan “yeni çıkardıkları Bilge Türk Dergisinden bahsetti ve bu derginin tüm başakşehirde bayilerde satıldığını” söyledi. Bizde yeni çıkan Bilge türk dergisinin hayırlı olması dileklerinde bulunduk.

Konu medya olunca bizde kendimizi tanıttığımızda BaşakHaber.com olarak 2000 yılından beri internet yayıncılığı ile uğraştığını, 2006 yılından beri Başakhaber.com internet sitesini yürüttüğümüzü ve ikitelligazetesi.com başta olmak üzere diğer projelerinizi anlattık.

2006 yılında başlattığımız başakhaber.com internet yayıncılığını, bu süre zarfında sosyal projelere verdiğimiz önemi ve bu sosyal projelere her tür destek olacağımızı dile getirdik.

Sayın Mollaoğlu “biz BaşakHaber.com olarak herhangi bir özel, tüzel ve resmi kurum ve kuruluşlara maddi ve manevi bağlantısı olmaksızın çalışmalarımızı sürdüreceğimizi bu konuda en büyük destekçilerimizin de okurlarımız ve takipçilerimiz” dedi.

Zaman su gibi aktı yaklaşık üç saat geçmiş resim çekilerek Allahaısmarladık dilekleriyle ve diğer toplantılarımıza yetişmek için kalktık. En kısa zamanda yeniden geniş zamanlı görüşme yapmak için sözleştik. Sağolsun Başkan kapıya kadar uğurladı.

Başakşehir Ülkü Ocakları başkanı Mustafa Öz ve ocakta görevli olan gençlerin göstermiş olduğu nezaket ve sıcak ilgi gözlerden kaçmadı.

Bizde BaŞakHaber.com ailesi olarak Başakşehir Ülkü Ocakları başkanı Mustafa Öz ve ocakta görevli olan gençlere nezaketlerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

(BHA) – Başak Haber Ajansı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.