BaŞakHaber

Vali YERLİKAYA: Başakşehir Yeşille Bütünleşmiş

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Başakşehir Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Yasin Kartoğlu ile görüştü. Vali Yerlikaya, “İstanbul’un yeşille bütünleşmiş ilçelerinden Başakşehir’i ziyaret etmekten mutluluk duyuyorum.” dedi.

Vali YERLİKAYA: Başakşehir Yeşille Bütünleşmiş
166 views
20 Eylül 2019 - 2:17

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Başakşehir Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ile Başkanlık Binasında bir araya gelen Vali Yerlikaya’ya Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan da eşlik etti. 

Vali Yerlikaya, Başakşehir’in İstanbul’un yeşille bütünleşmiş ilçelerinden Başakşehir’i ziyaret etmekten mutluluk duyduğunu dile getirerek, “Başakşehir ilçemizin yıldızını daha da parlatmak için çalışan Belediye Başkanımız ve değerli ekibine başarılar diliyorum.” diye konuştu. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kartoğlu da, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Ziyaret, Vali Yerlikaya’nın şeref defterine görüşlerini yazması ve hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından sona erdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.