BaŞakHaber

Her Kapak Bir Hayat

Başakşehir Engelliler Derneği Mavi Kapak Kampanyası Devam Ediyor

Her Kapak Bir Hayat
191 views
05 Kasım 2019 - 21:58

Başakşehirde, Başakşehir Engelliler Derneği Mavi Kapak Kampanyası başlattı. Kampanya halen devam etmektedir. Sizin için altı üstü bir kapak, ama onlar için bir umuttur. Başakşehir Engelliler Derneğinin başlatmış olduğu bu kampanyadaki hedefleri 3 aralık günü bir başakşehirli engelli kardeşimize 1 adet akülü sandalye hediye edebilmek. Bundan dolayı toplam 2500 kg kapağa ihtiyaç varken şu ana kadar 1500 kg toplamışlar geriye 1000 kg ihtiyaçları kalmıştır.

Duyarlı bir insan olarak, Başakşehirli kardeşimize 3 aralıkta hep birlikte bir akülü sandalye hediye edelim. Bizlerde kapakları toplayıp dördüncü etapta bulunan başakşehir engelliler derneğine teslim edelim.

Bir Kapak, Bir Umut

Kampanya hakkında Başakşehir Engelliler Derneği başkanı Abdullah Polat ile görüştüğümüzde “Mavi kapak projemiz devam ediyor “HER KAPAK BİR UMUT DEMEKTİR” diyerek yola çıktık. Şu ana kadar 12 tekerlekli manual sandalye ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. 3 Aralık Dünya Engelliler gününe 1 Akülü sandalye ihtiyaç sahibine ulaştıralım diye bir hedefimiz var. Şu ana kadar 1500 kg toparlandı 1000 kg daha lazım toplam 2500 kg karşılığında bir araç alıyoruz. Biz birlikte BAŞEDERİZ diyerek desteklerinizi bekliyoruz.” dedi.

Daha ne bekliyoruz hep birlikte bir kişiye daha umut olmak için el ele verelim. Bir olalım.

Başakşehir Engelliler Derneği

Adres: Başak Mah. Mevlana Celaleddini Rumi Cd. Gökkuşağı Tesisleri 21:C Başakşehir – İstanbul
Tel: (0532) 452 94 05

(BHA) – Başak Haber Ajansı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.