BaŞakHaber

BAŞAKŞEHİR’DE LIVING LAB’DE E-FATURA EĞİTİMİ

Başakşehir Living Lab Teknoloji ve İnovasyon Merkezi’nde sektör çalışanlarına yönelik e-fatura eğitimi düzenlendi. Eğitimde, yeni e-fatura uygulamalarının şirketlere sağladıkları avantajlar ve kullanım kolaylıklar anlatıldı.

BAŞAKŞEHİR’DE LIVING LAB’DE E-FATURA EĞİTİMİ
184 views
29 Ocak 2020 - 21:10

Başakşehir Belediyesi sektör çalışanlarına yönelik eğitimlere bir yenisini daha ekledi. Ata Bilgisayar Genel Koordinatörü Yakup Atagül tarafından muhasebe içerikli meslek grupları, mali müşavirler, ön muhasebe çalışanları, genel muhasebe çalışanları ve yöneticilere eğitim verildi. Katılımcılar programda, ‘e-fatura nedir’, ‘e-fatura sisteminin avantajları nelerdir’, ‘e-fatura sistemine nasıl geçiş yapılmalıdır?’ konularında detaylı bilgi sahibi oldu.

Eğitimle ilgili konuşan Yakup Atagül, eğitimde e-fatura ve e-arşiv uygulamaları hakkında bilgilendirme yapmayı amaçladıklarını dile getirerek, “Katılımcılara günümüzün en güncel konularının başında gelen bu yeni e-fatura uygulamalarının şirketlere sağladıkları avantajları ve kullanım kolaylıkları gibi konular hakkında genel bilgilendirmeler yaptık.” ifadelerini kullandı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.