BaŞakHaber

BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN ESNAFA SİPER MASKE

Başakşehir Belediyesi tarafından koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında üretilen yüz koruyucu siper maskeler, Başakşehirli esnafa dağıtılmaya başlandı.

BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN ESNAFA SİPER MASKE
186 views
14 Nisan 2020 - 19:47

Başakşehir’de esnaf artık daha güvenli bir şekilde hizmet veriyor. Başakşehir Belediyesi’nin koronavirüsle mücadele çalışmaları kapsamında kurduğu el atölyelerinde üretilen yüz koruyucu siperlik maskeler, esnafla buluşmaya başladı.

Belediye personeli tarafından titizlikle üretilen siper maskeler, özellikle bölgede yoğun insan sirkülasyonuyla karşılaşan eczane ve market gibi işyerlerinde dağıtılmaya başlandı. Hem esnaf hem de çalışanlar, toplum sağlığına katkı sağlayacak koruyu malzemelerin önemine dikkat çekerek Başakşehir Belediyesi’nin siperlik maske dağıtımından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Yapılan hizmetin çok iyi olduğunu ifade eden Recep Ahlatcı, “Bu hizmetinden dolayı Başakşehir Belediyesi’ne teşekkür ederiz.” dedi. Ömer Yurtbakan da, “Sayın Başkanımız Yasin Kartoğlu’na bu hizmetten dolayı çok teşekkür ederim. Hakikaten beklenen bir hizmetti ve tam da zamanında yapıldı. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.