BaŞakHaber

BaŞakHaber’den Bayram Mesajı

BaŞakHaber.com imtiyaz sahibi olan TurkPoint.com grubu Ramazan bayramı nedeni ile bir kutlama mesajı yayınladı…

BaŞakHaber’den Bayram Mesajı
268 views
23 Mayıs 2020 - 18:01

Bayramlar Bayram Olsun

Bayramlar kardeşlik ve dayanışmanın en güzel örnekleridir. Müslümanlar olarak yılda iki tane dini bayramımız vardır. Bunlardan ilki 30 gün oruç tuttuktan sonra 3 gün kutladığımız Ramazan bayramıdır. İkinci dini bayramımız ise Hz.İbrahim´den bize kalan Kurban bayramıdır.

Bu yıl geçtiğimiz yıllardan farklı bir ramazan bayramını kutlayacağız. Herkez bu yıl akrabalarını, eş ve dostlarını ziyaret edemeyecek. Evde Kal Türkiye… Evden teknolojiyi kullanarak tüm tanıdıklarımızı görüntülü arayarak hatırlarını sorup bayramlarını kutlayacağız.

Aile büyüklerimizi ve eş dostlarımızı seviyorsak bu görünmez corona virüs dünyada yaygın iken aile büyüklerimizi ve dostlarımızı seviyorsak Evde Kalıp onları düşüneceğiz.

#EvdeKal

Bildiğiniz gibi biz 2006 yılından beri kesintisiz olarak emin ve sağlam adımlarla hiç reklam yapmadan öz sermayemizle siz değerli okurlarımıza ve takipçilerimize hizmet veriyoruz. Bizleri Sosyal Medya üzerinden takip eden takipçilerimizinde ayrı ayrı bayramlarını en kalbi duygularımla tebrik ederiz.

Ayrıca bizleri evde huzurlu ve sağlıklı olmamızı sağlayan başta sağlık çalışanlarının, ülkemizin ve bizlerin güvenliğini sağlayan güvenlik çalışanlarının, evde istediğimiz ürünleri tüm zorluklara rağmen taşıyıp evlerimize getiren kargo çalışanlarının, ihtiyacımız olan tüm ürünleri üreten çiftçilerin ve fabrika çalışanların, market çalışanlarının ve bunları koordine eden değerli devlet büyüklerimizin mübarek ramazan bayramlarını kutlarız.

TurkPoint.com, BaŞakHaber.com, FinansNews.com, ExPorTurk.com ve BaŞakLife.com ve BaŞakHaber.com okurlarının ve sizlerin huzurunuzda değerli yazarlarımızın mübarek Ramazan bayramını TurkPoint.com Ailesi adına en kalbi duygularımla tebrik ederim.

TurkPoint.com Ailesi

TurkPoint.com grubu çatısı altında;
BaŞakHaber.com, BaŞakŞehirTV.com, BaŞakŞehirFM.com, BaŞakŞehir Haber Ajansı (BHA), FinansNews.com, ExPorTurk.com ve BaŞakLife.com, TurkPoint.com bulunmaktadır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.