BaŞakHaber

Başakşehirin Firma Rehberi Açıldı

Başakşehirin Firma Rehberi Açıldı
Yunus MOLLAOĞLU
Yunus MOLLAOĞLU( info@basakhaber.com )
487 views
25 Haziran 2020 - 23:02

Bu bir BaşakHaber Hizmet tanıtımıdır.

Covid-19 salgınında firmalarımız kapalı kaldı. Bu süre zarfında halkımız e-ticaret yapan firmalardan veya internet üzerinden ulaşabildiği firmalardan alışveriş yaptı.

BAŞAKŞEHİR FİRMA REHBERİNİ AÇTIK

Firmaların açıldığı bu günlerde bilinirliliğinizi arttırmak için bizde Başakhaber Ailesi olarak yenilenen web sitemizde firma rehberi bölümüne öncelik vererek ücretsiz olarak başakşehir esnafının hizmetine sunduk.

BAŞAKŞEHİR’İN İLK BAĞIMSIZ HABER SİTESİ

Başakhaber.com, Başakşehir halkına yakışır bir şekilde çağımızın gerekleri gereği yenileniyor. Hızla büyüyen başakşehire yakışır bir şekilde yeni hali ile Türkiye genelindeki haber siteleri ile yarışabilecek kapasitede bir bölgesel haber sitesi haline getirmeyi hedeflemekteyiz.

2006 yılında yayın hayatına başlayan Başakhaber.com güncel haber portalı olarak hizmetini sürdürmektedir.

BAŞAKHABER MOBİL APLİKASYONU TEST AŞAMASINDADIR

Sitemize mobil desteğinden sonra şimdi de anket ve firma rehberini siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunduk. Mobil aplikasyon uygulamamız test aşamasındadır.

SADECE BAŞAKŞEHİR ESNAFINA ÜCRETSİZ FİRMA REHBERİ

Şu an sadece Başakşehir ilçe sınırlarında hizmet veren esnafımıza ücretsiz olarak firmalarını tanıtmaları imkânı sağladık.

Hiç zaman kaybetmeden firmanızı firma rehberimize bedelsiz olarak ekleyiniz. Hemen eklemek için [TIKLAYINIZ]

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ MEDYA

BaŞakHaber.com herhangi bir özel, tüzel ve resmi kurum ve kuruluşlarla maddi ve manevi bağlantısı olmaksızın çalışmalarını sürdürmektedir. Bu alanda birçok yatırımlar yapıp marka tescillerini yaptırdık ve birçok değerli projeler üzerinde imkânlar ölçüsünde çalışmaktayız.

Bu arada geçtiğimiz aylarda yaşadığımız teknik sorunu bahane edip bizleri çekemeyen birileri www.basaksehir.net.tr ismi için ODTÜ şikâyet ederek elimizden almaya çalışmıştır. Bu konudaki haklı mücadelemiz Türkiye Cumhuriyeti kanunları çerçevesinde her platformda devam edecektir.

Amacımız; hızla büyüyen BaşakŞehir’in nabzını tutmak, bu alanda geniş içeriklerle semt halkımızı bilinçlendirmek, semtimizi tüm dünyaya tanıtmak, semtimize ilgiyi, yatırımı teşvik etmek. Ayrıca semt insanımıza semt dışından haberler vermektir.

BİZLER SİZLERLE BÜYÜYECEĞİZ

Bu yenilenen sistemle birlikte sizlerden olan Başakhaber.com her platformda sizlerinde desteğini beklemekteyiz. Tecrübeli kalemlerden oluşan kadromuz ile birlikte güncel ve geniş haberler sunmaya çalışmaktayız. Fakat sizlerden de destek beklemekteyiz. Ayrıca BaŞakHaber.com Kendine Güvenen Kalemlerin Desteğini Beklemektedir…

Bu Projelerin arkasında TurkPoint.com® ekibinin, 1991 yılından beri edindiği bilgi ve tecrübeler vardır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.