BaŞakHaber

15 Temmuz Basın Açıklaması

15 Temmuz darbe girişimi; bu millet için bir dönüm noktası hükmündedir. Yıllardır ülkemizi içerden ve dışardan zapt etmeye çalışan hain planın son silahlı noktasıdır. Devletin tüm kademelerine haince ve sinsice sızan, vatan ve millet sevgisini unutmuş hain bir güruhun kalkışmasıdır.

15 Temmuz Basın Açıklaması
223 views
15 Temmuz 2020 - 18:19

15 Temmuz darbe girişimi; bu millet için bir dönüm noktası hükmündedir. Yıllardır ülkemizi içerden ve dışardan zapt etmeye çalışan hain planın son silahlı noktasıdır. Devletin tüm kademelerine haince ve sinsice sızan, vatan ve millet sevgisini unutmuş hain bir güruhun kalkışmasıdır.

O gece milyonlarca Türkiye vatandaşının tek yumruk olup hainlere karşı durduğu kurtuluş gecesidir. Şerefli halkımız bu kurtuluş vesikasını kanlarıyla yazmıştır. Bu necip millet vatan sevgisinin ve onu korumanın en büyük değerlerimizden birisi olduğunu yine yeniden tüm dünyaya ilan etmiştir.

Yüce Allah’tan darbeye karşı milletçe gösterdiğimiz birlik ve beraberliğimize kuvvet vermesini ve devlet güçlerimizin her saldırı karşısında muzaffer olmasını için fiili ve kavlî dualar etmeye devam ediyoruz.

İslam Dünyası’nın umudu olan Türkiye’mizin bekasına karşı yapılacak her türlü hain girişimin karşısında, 15 Temmuz’da yaptığımız gibi bedenimizi siper etmeye hazırız. 15 Temmuz gecesi aziz milletimizin yazdığı yüce destanı nesillerden nesillere, asırlardan asırlara aktarıp her daim genç dimağlarda canlı tutacağız.

Ulusal basından takip ettiğimiz gibi ülkemiz üzerinde ekonomik ve kültürel başta olmak üzere çok ciddi ve sinsi planlar yapılmaktadır. Uluslararası ilişkilerde ise devletler yüzümüze baka baka yalanlar söylemekte, bizlere dost gözüküp arkamızdan sinsi planlar çevirmektedir. Bunları ulusal basından ve sosyal medyadan araştırarak çok rahat görebilirsiniz. Önemli olan bizlerin içimizde bir olmasıdır. İnsanlığımızı asla kaybetmeyelim.

Bir millet kendilerini değiştirmedikçe Allah’da onların durumunu değiştirmez. (Ra’d, 11)

“Biz TurkPoint.com Ailesi olarak devletimizin yanındayız ve destekliyoruz.”

Bu Topraklarda Dünyada Oyun Kurucular Tarafından Planlanan Oyunu Göremiyormuyuz?

Ülkemizin Güvenliğine Açık Tehdit Oluşturan Terör Gruplarına Sessiz Kalmamız Beklenemez.

Türk Halkı Olarak Uyumayalım. Uyanık Olalım. İyi bir gözlemci Olalım. Ülkemize dost ve düşmanı iyi tanıyalım.

Gün sessiz kalma değil, milli birlik ruhuyla, bir ve beraber olarak ses verme günüdür.

Tüm Türkiye gibi bizlerde TurkPoint Ailesi olarak dualarımızla ve bütün gönlümüzle devletimizin ve kahraman askerlerimizin yanındayız.

Tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Mekânları cennet olsun inşallah. Yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

TurkPoint Ailesi olarak bir internet medya gurubuyuz. TurkPoint (turkpoint.com) bünyesinde; BaşakHaber (basakhaber.com), İkitelli Gazetesi (ikitelligazetesi.com), İkitelli Ticaret Portalı (ikitelli.com.tr), ExporTurk (exporturk.com), FinansNews (finansnews.com), BaşakLife (basaklife.com), Başakşehir TV (basaksehirtv.com) gibi medya guruplarını barındırmaktadır.

TurkPoint.com Ailesi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.