BaŞakHaber

BİZİM GENÇLERDEN GAZİLERE ANLAMLI ZİYARET

Başakşehir Belediyesi, gazileri unutmadı. Başakşehir’de İyilik Zamanı (BİZ) projesinin gönüllü gençleri, ilçede yaşayan Kıbrıs, 15 Temmuz ve terör gazilerini evlerinde ziyaret ederek Türk bayrağı hediye etti.

BİZİM GENÇLERDEN GAZİLERE ANLAMLI ZİYARET
105 views
19 Eylül 2020 - 16:30

Başakşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve kısa zamanda bir iyilik seferberliğine dönüşen Başakşehir’de İyilik Zamanı (BİZ) projesinin gönüllüsü gençleri, 19 Eylül Gaziler Günü’nde Başakşehirli gazileri evlerinde tek tek ziyaret etti.

Gençlerden gazilere Türk bayrağı

Başakşehirli gençler, vatan için gözlerini kırpmadan göğüslerini siper eden gazilere duyulan minnettarlığın bir simgesi olarak, tüm gazilere Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nun mesajıyla birlikte çiçek ve ay yıldızlı Türk Bayrağı takdim edildi.

“Vatana hizmetin yaşı ve yeri yoktur”

Gaziler, gençlerin anlamlı ziyaretini memnuniyetle karşıladı. Bitlis’te mayına basarak gazi olan Zeynel Abidin Kahrıman, hatırlanmanın çok güzel bir duygu olduğunu belirterek, “Vatana hizmetin yaşı ve yeri yoktur. Her daim bu vatana hizmet için hazırız. Bizleri unutmayan Belediye Başkanımız Yasin Kartoğlu’na teşekkür ederiz” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.