BaŞakHaber

BAŞAKŞEHİRLİ ÜLKESİ İÇİN KANINI VERİYOR

Başakşehir Belediyesi, Türk Kızılay ile birlikte Kovid-19 salgını nedeniyle azalan kan stoklarını artırmak için kan bağışı kampanyası başlattı. Başakşehirliler, ilk gününde kampanyaya yoğun ilgi gösterdi.

BAŞAKŞEHİRLİ ÜLKESİ İÇİN KANINI VERİYOR
48 views
08 Nisan 2021 - 19:41

Koronavirüs salgını nedeniyle azalan kan stoklarını yeterli seviyeye getirebilmek için çalışmalarını sürdüren Türk Kızılay, Başakşehir Belediyesi işbirliği ile ilçe genelinde kan bağışı kampanyası düzenlendi. Başakşehirliler, kampanyanın ilk gününde belediye hizmet binasının otoparkında kurulan çadırda kan bağışında bulunarak kampanyaya destek verdi.

Başakşehirli duyarlı olduğunu gösterdi

Başakşehir Belediyesi öncülüğünde başlatılan kampanya kapsamında ilçe sakinlerinin yanı sıra belediye personeli de, kan verebilmek için adeta sıraya girdi. Kampanya ilerleyen günlerde Başakşehir’in farklı noktalarında devam edecek.

Kampanya hafta sonu da devam edecek

Kampanya kapsamında cuma, cumartesi ve pazar günü ilçenin farklı noktalarında çadırlar kurulacak. Türk Kızılay ekipleri, kan bağışları için 9 Nisan Cuma günü Başakşehir Millet Bahçesi, 10-11 Nisan günlerinde ise Kayaşehir Hz. Hüseyin Camii bahçesinde olacak.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.