BaŞakHaber

BAŞAKŞEHİR’DE ENGELLER KALKTI, HAYAT BAYRAM OLDU

Başakşehir Belediyesi, Engelliler Haftası’nı Ramazan bayramının coşkusuyla buluşturdu. Başakşehir Millet Bahçesi’nde düzenlenen etkinlikte Engelsiz Sanat Atölyesi ve Müzik Akademisi öğrencileri aynı sahne bir araya geldi. Başakşehirli öğrencilerin hep birlikte söylediği “Hayat Bayram Olsa” şarkısına Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu da eşlik etti.

BAŞAKŞEHİR’DE ENGELLER KALKTI, HAYAT BAYRAM OLDU
57 views
13 Mayıs 2021 - 19:56

Başakşehir Belediyesi, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası’nda anlamlı bir etkinlik düzenledi. Engelliler Haftası’nın mutluluğu, Ramazan bayramının coşkusuyla buluştu. Başakşehir Millet Bahçesi’ne kurulan platformda Engelsiz Sanat Atölyesi ve Müzik Akademisi öğrencileri aynı sahnede yer aldı.

Başakşehir’de mutluluğa engel yok

Engellerin ortadan kalktığı etkinliğe Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu da katıldı. Etkinlik alanına elinde pembe ve beyaz balonlarla gelen Başkan Kartoğlu, Engelsiz Sanat Atölyesi ve Müzik Akademisi öğrencilerinin söylediği “Hayat Bayram Olsa” şarkısına eşlik ettik.

Başakşehir’de tüm engelleri kaldırdıklarını belirten Başkan Kartoğlu, “Bir yanda Ramazan Bayramı’nın coşkusu, diğer yanda Engelliler Haftası’nın mutluluğunu yaşıyoruz. Başakşehirli komşularımızın Ramazan bayramı mübarek olsun. Engelli bireylerimizin Engelliler Haftası kutlu olsun.” dedi.

“Başakşehirli gençler geleceğe ışık tutuyor”

Etkinlik sonrası Engelsiz Sanat Atölyesi ve Müzik Akademisi öğrencileriyle sohbet eden Başkan Kartoğlu, “Başakşehir’imizin gençleri, geleceğine ışık tutuyor. Böyle güzel ve anlamlı bir etkinlikte yer almaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum. Bu ve buna benzer organizasyonların her dönem yapılması için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” şeklinde konuştu

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.