BaŞakHaber

Emlak Konut’un yeni projesi Meydan Başakşehir satışları başladı

Emlak Konut’un yeni projesi “Meydan Başakşehir” satışa sunuldu

Emlak Konut’un yeni projesi Meydan Başakşehir satışları başladı
250 views
22 Haziran 2021 - 12:12

Meydan Başakşehir projesinde 21 Haziran 2021 itibarı ile satışlara başlandı.

Konut projesi Çam ve Sakura şehir Hastanesi’ne 10 dakika mesafede yer yer almaktadır. Proje ayrıca Mall of İstanbul alışveriş merkezine 10 dakika mesafededir. Ulaşım sorunu olmayan proje ayrıca Metrokent metro istasyonuna ise 1 dakika mesafededir. Konut projesi İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, Başak Mahallesi’nde yer almaktadır.

Emlak Konut GYO’nun Başakşehir’deki 63 bin 474 metrekare büyüklüğündeki arazisi üzerinde Som Plus Yapı, İntek Konut, Hak Global ve Nur Group ortaklığı tarafından Emlak Konut güvencesinde hayata geçirilecek olan Meydan Başakşehir projesi 21 haziranda satışa sunuldu.

Projede daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar?

2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 kat planlarında 540 dairenin inşa edileceği projede konutların yanı sıra Çarşı Meydanı’nda açık hava konseptinde faaliyet gösterecek ticari mağazalar da yer alacak.

Başakşehir Göçmen Konutları’nın hemen yanı başında geliştirilen projenin Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen ihalesi sonucunda ihaleyi kazanan ortaklık yapısı arsa satışı karşılığı satış toplam geliri olarak 1 milyar 690 milyon TL, arsa satışı karşılığı şirket payı toplam geliri olarak ise 625 milyon 300 bin TL teklif vermişti.

Projenin yatırım değeri 1 milyar 690 milyon TL

Meydan Başakşehir fiyatları ne kadar?

Meydan Başakşehir konut projesinde dairelerin büyüklükleri ödeme planı daire fiyatları gibi bilgiler henüz belli değildir. Projede fiyat ve ödeme seçenekleri belli olduğunda bilgiler web haber sitemiz içerinde yer alacaktır.

Konut projesi hakkında daha detaylı bilgi için 0850 441 46 47 numaralı telefondan bilgi almak mümkündür. Ayrıca bu gün itibarı ile detaylı bilgi için projenin satış ofisine uğramanız mümkün olmaktadır.

Web: http://meydanbasaksehir.com/

Web: https://www.emlakkonut.com.tr/tr-tr/meydan-basaksehir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.