BaŞakHaber

BAŞAKŞEHİR’DE ÇOCUKLARA ÖZEL YAZ ETKİNLİKLERİ

Başakşehir Belediyesi’nin çocuklara yönelik etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Başakşehirli çocuklar, bir yanda sahne şovlarıyla doyasıya eğleniyor diğer yanda birbirinden güzel animasyon filmlerini açık havada izleme fırsatı buluyor.

BAŞAKŞEHİR’DE ÇOCUKLARA ÖZEL YAZ ETKİNLİKLERİ
53 views
13 Temmuz 2021 - 10:06

Başakşehir Belediyesi, Kovid-19 tedbirleri kapsamında yaz etkinliklerini tüm hızıyla sürdürüyor. Başakşehir Millet Bahçesi ve Bahçeşehir Gölet’te kurulan etkinlik alanlarında Başakşehirli çocuklar doyasıya eğleniyor.

Çocuklar sahne şovlarıyla eğlendi

Cuma ve cumartesi günü Bahçeşehir Gölet ve Başakşehir Millet Bahçesi’nde düzenlene etkinliklere yoğun katılım oldu. Aileleri ile birlikte etkinliklere katılan  Başakşehirli çocuklar için ilk olarak açık hava platformunda birbirinden eğlenceli sahne şovları yapıldı.

Yıldızların altında Buz Devri’ni izlediler

Çocuklar, daha sonra etkinlik alanlarında kurulan dev ekranlarda, dünyada gişe rekorları kıran “Buz Devri” adlı animasyon filmin i hep birlikte izledi. Büyük beğeni toplayan etkinlik, Başakşehirlilerden tam not aldı. Kovid-19 salgını kapsamında uzun süredir sosyal mesafeli bir hayat yaşadıklarını ifade eden Başakşehirliler, yaz etkinliklerinin başlaması ile birlikte açık havada hem eğlendiklerini hem de keyifli bir gün geçirme imkânı bulduklarını ifade etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.