BaŞakHaber

HÜDA PAR İlçe Başkanı BaşakHaberi Ziyaret Etti

Bugün HÜDA PAR Başakşehir ilçe başkanı Mehmet Zeki İNAN ve Başakhaber imtiyaz sahibi Yunus MOLLAOĞLU bir görüşme sağladı.

HÜDA PAR İlçe Başkanı BaşakHaberi Ziyaret Etti
155 views
31 Ağustos 2021 - 0:04

HÜDA PAR Başakşehir İlçe Başkanı Mehmet Zeki İnan’ın yerel medya ziyaretleri kapsamında Başakhaber olarak bizimle bir görüşme yapma talebi üzerine bugün başakşehirde bir görüşme sağladık.

Görüşmede ülkemizde yaşanan sorunları ve Başakşehir ilçemizde yaşanan sıkıntıların ele alındığı, bizzat altınşehir, şamlar gibi orta kısımdaki sorunları görüşüp ele aldık. Bunlar ile ilgili çözüm yolları konusunda görüş alışverişinde bulunduk. Ayrıca HÜDA PAR’ın kuruluş amacını açıklayan Başkan İnan, Ülkenin son yıllarda zorlu bir süreçten geçtiğini, siyaset dilinin ve değerler kalitesi konusunda uzun uzun konuştuk.

İlçemiz olan Başakşehirde yerel medyanın durumu ve önemi konusunda da hasbihal edip bizde Başakhaber olarak faaliyetlerimizi ve hedeflerimizi anlattık.

Her zaman çözüme dayalı bir siyaset yürüttüklerini bu kapsamda halkın düşüncelerlerine azami önem verdiklerini dile getirdi. Çeşitli kamu kuruluşlarını ziyaret ettiklerini bildiren Başkan İnan, bu ziyaretlerine devam edeceklerini söylediler.

Bizde Başakhaber olarak ziyaretlerinden ve yerel medyaya önem vermelerinden dolayı Mehmet Zeki İNAN beye teşekkür ederiz.

Kaynak: BHA

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.