BaŞakHaber

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

PROFESYONEL FUTBOL YÖNETİMİ SERTİFİKA PROGRAMI’NIN İKİNCİSİ İÇİN BAŞVURULAR AÇILIYOR!

Başakşehir Futbol Kulübü”Profesyonel Futbol Yönetimi” Sertifika programı başlatıyor.

PROFESYONEL FUTBOL YÖNETİMİ SERTİFİKA PROGRAMI’NIN İKİNCİSİ İÇİN BAŞVURULAR AÇILIYOR!
62 views
24 Eylül 2021 - 20:48

Başakşehir Futbol Kulübü”Profesyonel Futbol Yönetimi” Sertifika programı başlatıyor. Konuyla ilgili açıklama aşağıdadır.

Yenilikçi futbol yönetimi anlayışı ile futbolun gelecekteki liderlerini ve yöneticilerini yetiştirme amaçladığımız, Profesyonel Futbol Yönetimi Sertifika Programı’nın ikincisi için başvurular 25 Eylül tarihinde web sitemiz üzerinde açılıyor. Bir İstanbul Başakşehir FK projesi olan bu program bir Süper Lig takımının kendi bünyesinde organize ettiği ilk futbol yönetimi programı olma özelliğinin yanı sıra, aynı zamanda adayların ücretsiz olarak eğitim aldıkları kulübümüzün eğitim çatısı altında yer alan bir sosyal sorumluluk projesidir.

Toplamda 5 modülden oluşan programın 4 modülü uzaktan eğitim modeline dayanırken, 5. modül pandemi koşulları gözetilerek belirlenecek bir tarihte adayları stadımızda ağırlayacağımız stadyum turu, teknik direktörümüzle söyleşi ve mezuniyet töreninden oluşmaktadır.

Futbol endüstrisinde en güncel bilgi, iç görü ve trendlerin derlendiği eğitimler kulübümüzün her biri kendi alanında profesyonel futbol yöneticileri tarafından verilecektir. Program, katılımcılara ücretsiz olup, başarılı adaylara kulübümüzdeki uygun pozisyonlarda staj imkanı sağlanacaktır.

Program içerisindeki eğitim modelimiz bilgi ve deneyim aktarımı ile networking temeline dayanmaktadır. Programda yer alan adaylara kulübümüzün de içerisinde olduğu global bir ağa dahil olma fırsatını verirken, staj yapmaya hak kazanan adayların aldıkları bilgiyi deneyim ile birleştirip profesyonelliğe adım atmalarına öncü olmayı amaçlıyoruz. Eğitim boyunca yenilikçi düşünmeye teşvik ettiğimiz adaylar tarafından oluşturulan proje çalışmaları ile hem kulübümüz hem Türk futbolunun proje havuzunu genişletiyoruz.

Programa başvurular 25 Eylül tarihinde başlayıp 3 Ekim gece yarısı 23.59’da sona erecektir. Programda yer almak isteyen adayların eğitim belgeleri, güncel öz geçmişleri ve neden bu programda olmak istediklerini açıklayan kısa bir niyet mektubu ile www.ibfk.com.tr web sitemizde yer alan Eğitim modülünden başvurmaları gerekmektedir. Kontenjanımız 30 kişi ile sınırlı olacaktır.

Programa başvuru için adayların en az bir spor yönetimi eğitimi almış olmaları gereklidir. Bu eğitim spor yönetimi içerisinde hukuk, finans, pazarlama, iletişim, gibi spesifik bir dal ya da kapsayıcı bir yönetim eğitimi de olabilir. Kulübümüz bünyesinde oluşturulan özel bir kurul ile başvurular değerlendirilecek, programda yer almaya hak kazanan 30 aday ile iletişime geçilecektir. Uzaktan eğitimler 8 -18 Kasım ile 27 Aralık -3 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek olup Kurumsal Tur için detaylar programda yer alan adaylarla ayrıca paylaşılacaktır.

Kulübümüz futbol yönetimi odaklı eğitim çalışmalarına gelecekte de devam edecektir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.