BaŞakHaber

BAŞAKŞEHİR’DE 6 BİN ÖĞRENCİYE EĞİTİM DESTEĞİ

Başakşehir Belediyesi, 2022-2023 eğitim ve öğretim yılına başlayan öğrencilere kırtasiye desteğinde bulundu. 6 bin ilk ve orta öğretim öğrencisine temel kırtasiye malzemelerinden oluşan ve özenle hazırlanan çantalar dağıtıldı.

BAŞAKŞEHİR’DE 6 BİN ÖĞRENCİYE EĞİTİM DESTEĞİ
418 views
19 Eylül 2022 - 23:22

Başakşehir Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, 2022-2023 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte ilçe genelindeki öğrencilere eğitim desteğini artırdı. İlkokul, ortaokul ve lisede eğitim gören 6 bin Başakşehirli öğrenci için çantalar özenle hazırlandı. İçerisinde defterden kaleme ve boyama setlerine kadar öğrencilerin kırtasiye ihtiyaçlarını karşılayacak çantalar, ekipler tarafından ailelere teslim edildi.

Başkan Kartoğlu’ndan öğrencilere mesaj

Çantalarla birlikte Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nun mektubu da yeni eğitim öğretim döneminde ders başı yapan öğrencilere gönderildi.  Başkan Kartoğlu, kaleme aldığı mektupta , “Geride bıraktığın başarılı bir yıl ve yaz tatilinin ardından yeni eğitim öğretim yılının heyecanını yaşıyorsun. Yarınlarımızı güzelleştirmek için derslerine çok çalışacağından eminim. Yeni dönemde derslerinde kolaylıklar diliyorum, kucak dolusu sevgiler gönderiyorum.” ifadelerine yer verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.