BaŞakHaber

DEPREMZEDE ÇOCUKLAR BAŞAKŞEHİR’DE KEYİFLİ BİR GÜN GEÇİRDİ

Başakşehir Belediyesi, deprem bölgesinden gelerek eğitimlerine ilçe genelindeki okullarda devam eden çocuklar için anlamlı bir etkinlik düzenledi. Çocukları yalnız bırakmayan Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu,“Her biriniz bizim için çok kıymetli ve değerlisiniz. Gönlünüzce eğlenin ve bugünün keyfini çıkarın” dedi.

DEPREMZEDE ÇOCUKLAR BAŞAKŞEHİR’DE KEYİFLİ BİR GÜN GEÇİRDİ
49 views
17 Mart 2023 - 20:33

Başakşehir Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli depremlerin yaralarını sarmaya devam ediyor. Bölgede altyapı, üstyapı ve konteyner kent çalışmalarının yanı sıra ilçe genelindeki yardım faaliyetleri tüm hızıyla sürüyor. Afet bölgesinden gelerek eğitimlerine ilçe genelindeki okullarda devam eden depremzede çocuklar için de anlamlı bir etkinlik düzenledi. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, çocukları yalnız bırakmadı.

“Kendinizi asla yalnız hissetmeyin”

Yaraların hızla sarıldığını söyleyen Başkan Kartoğlu, “Çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bugün de sizler için anlamlı bir etkinlik düzenledik. Gönlünüzce eğlenin ve bugünün keyfini çıkarın. Kendinizi asla yalnız hissetmeyin. Biz sizinleyiz ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için varız.” dedi.

“Sıfır Atık Güzel Gelecek” projesinin sevimli maskotları Başakgiller’in yer aldığı etkinlikte, çocuklar için Başakşehir Tiyatro Akademisi öğrencileri tarafından “Küçük Kara Balık”   tiyatro oyunu da sahnelendi. Çocuklara pamuk şeker ve patlamış mısır ikram edildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.