BaŞakHaber

MOBİL ETKİNLİK ALANI KENT MEYDANI’NDA BAŞAKŞEHİRLİLERİ BEKLİYOR

Başakşehir Belediyesi, yaz etkinlikleri kapsamında bir yeniliğe imza attı. Hem eğlendiren hem de “Başakşehirli” uygulamasıyla kazandıran Mobil Etkinlik Alanı, ilçe sakinlerini mayıs ayı boyunca Başakşehir Kent Meydanı’nda ağırlayacak.

MOBİL ETKİNLİK ALANI KENT MEYDANI’NDA BAŞAKŞEHİRLİLERİ BEKLİYOR
221 views
06 Mayıs 2023 - 22:01

Başakşehir Belediyesi, ilçe sakinleri için Kent Meydanı’nda eğlenceli bir etkinlik alanı hazırladı. “Başakşehirli” mobil uygulaması ile girilen Mobil Etkinlik Çadırı’nda ilçe sakinleri, oyun oynayarak puan kazanıyor ve topladıkları puanlarla sürpriz hediyelerin sahibi oluyor. Başakşehirlilerin akşam saatlerinde keyifli vakit geçirebileceği alanda mobil oyunlar, atölyeler, sahne gösterileri ve boyama gibi birbirinden güzel etkinlikler yer alıyor.

Her ay farklı bir noktada kurulacak

Yaz ayları boyunca her gün kurulacak Mobil Etkinlik Çadırı, akşam 18.00 ila 23.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlayacak. İlk olarak Başakşehir Kent Meydanı’na kurulan çadır, her ay farklı bir noktada kurulacak. Eğlendirirken kazandıran çadır, haziran ayında Bahçeşehir Gölet’te, temmuz ve eylülde Sular Vadisi’nde, ağustosta ise Başakşehir Millet Bahçesi’nde ilçe sakinleriyle buluşacak.

Başakşehirliler etkinliklerden memnun

Açılışı gerçekleştirilen Mobil Etkinlik Alanı, ilk gün Başakşehirlilerin adeta akınına uğradı. Gencinden yaşlısına birçok vatandaş etkinliklerden duydukları memnuniyeti dile getirdi. İlçe sakinleri bu tarz etkinliklerin sürdürülmesini talep ederken, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’na teşekkürlerini iletti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.