Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

BAŞAKŞEHİR’DE SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA KONFERANSI - BaŞakHaberBaŞakHaber

20 Mayıs 2024 - 00:05

BAŞAKŞEHİR’DE SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA KONFERANSI

Başakşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik Sürdürülebilir Kalkınma Konferansı düzenlendi. Çok sayıda girişimcinin katıldığı konferansta KOBİ’lerin sektördeki dijital kalkınma süreçleri ve başarılı uygulamaların da yer aldığı birçok başlık masaya yatırıldı.

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

BAŞAKŞEHİR’DE SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA KONFERANSI
Son Güncelleme :

05 Ağustos 2023 - 20:08

145 views

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı

Başakşehir Belediyesi, girişimcilerin yanında olmaya ve girişimcilerin fikirlerini hayata geçirmeleri için birçok alanda destek vermeye devam ediyor. Bu kapsamda sektörde kendine pazar oluşturmak isteyen küçük ve orta ölçekli girişimciler ile sektör liderlerinin bir araya getirildiği Sürdürülebilir Kalkınma Konferansı düzenlendi. Başakşehir Living Lab’de Building Markets ortaklığında düzenlenen konferansa çok sayıda girişimci katıldı.

Girişimciliğin yol haritası belirlendi

Teknolojinin kuluçka merkezi Başakşehir Living Lab’deki konferansta KOBİ’lerin gelişimi, dijital teknoloji ile girişimcilik arasındaki bağlar, başarı hikâyeleri ve yenilikçi fikirlerin hayata geçirilmesi üzerine birçok başlıkta sunumlar yapıldı. Mentor desteği, pazarlama desteği, yatırımcı bulma alanlarında da bilgi aktarımında bulunuldu. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin pazarda söz sahibi olan şirketlerle fikir alışverişinde bulunmasına da imkân sağlandı. Konferansın ardından sunum yapan girişimcilere plaket takdim edildi.

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi