BaŞakHaber

BAŞAKŞEHİR’DE YAZ BİTMEDEN EĞLENCE BİTMEZ

Başakşehir Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Yaz Etkinlikleri doludizgin devam ediyor. Açık havada her akşam düzenlenen konser, sinema, tiyatro ve çocuk etkinlikleri ile Başakşehirliler keyifli bir yaz geçiriyor.

BAŞAKŞEHİR’DE YAZ BİTMEDEN EĞLENCE BİTMEZ
52 views
21 Ağustos 2023 - 22:59

Başakşehir Belediyesi, birbirinden keyifli etkinliklerde binlerce ilçe sakinini bir araya getiriyor. Başakşehir Millet Bahçesi, Sular Vadisi ve Bahçeşehir Gölet’te düzenlenen etkinliklerde Başakşehirliler gönüllerince eğleniyor, yazın keyfini doyasıya çıkarıyor.

Eğlence, mutluluk ve huzur…

Tasavvuf Müziğinin güçlü ismi Ömer Faruk Güney Sular Vadisi’nde, Başakşehir Tasavvuf Müziği Topluluğu Başakşehir Millet Bahçesi’nde Başakşehirlilerle bir araya geldi. Ala Turka Türk Müziği Grubu ve Fasıl Akşamı’nda adeta kulakların pası silindi. Memleket Akşamları’nda Kastamonu’nun tüm güzellikleri Başakşehir’e taşındı. Grup Berceste 90’lar Pop Rock, dillerden düşmeyen şarkıları yeniden yorumladı. Başakşehirlilerle buluşan Sıtkı Aslanhan da aile sohbetleri ile gönüllere dokundu.

Yıldızlar altında sinema ve tiyatro keyfi

Başakşehir’de yıldızlar altındaki açık hava sineması ile açık hava tiyatrosuna binlerce Başakşehirli katıldı. İlçe sakinleri, dev ekranlarda “Arabalar 3”, “Kaptan Pengu ve Mandalina”, “Köstebekgiller” ve “Aslan Kral” adlı filmleri ile “Oyuncak Hikâyesi” oyununu kahkahalar eşliğinde izledi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.