BaŞakHaber

BAŞAKŞEHİRLİLER YAZ ETKİNLİKLERİ’NDE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Başakşehir Belediyesi, geleneksel hale getirdiği Yaz Etkinlikleri’nde geçen hafta birbirinden değerli isimleri ağırladı. Açık havada düzenlenen konser, sinema, tiyatro ve çocuk etkinlikleri ile Başakşehirliler keyifli vakit geçirdi.

BAŞAKŞEHİRLİLER YAZ ETKİNLİKLERİ’NDE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ
34 views
04 Eylül 2023 - 22:27

Başakşehir Belediyesi, birbirinden keyifli etkinliklerde binlerce ilçe sakinini bir araya getirdi. Başakşehir Millet Bahçesi, Sular Vadisi ve Bahçeşehir Gölet’te düzenlenen etkinliklerde Başakşehirliler gönüllerince eğlendi, yazın keyfini doyasıya çıkardı.

Her akşam farklı bir eğlence

Açık hava sinemasında “Sagu Pagu” ve açık hava tiyatrosunda “Bir Varmış Bir Yokmuş” ile “Kumpanyada Curcuna” ilçe sakinleriyle buluştu. Tasavvuf müziğinin güçlü isimlerinden Murat Irkılata, Sular Vadisi’nde Başakşehirli sevenlerine keyifli bir müzik ziyafeti sundu.

Bahçeşehir Gölet’te Karadeniz rüzgârı esti

Bekir Ünlüataer, yıllar geçse de dillerden düşmeyen Türk sanat müziği eserlerini Başakşehirliler için yeniden yorumladı. Bahçeşehir Gölet’te sahne alan Volkan Arslan, Karadeniz ezgileri eşliğinde Başakşehirlileri coşturdu. Ozan Ünlü ve Eser Taşkıran Beşlisi ise Barış Manço şarkılarıyla sevenlerine unutulmaz bir akşam yaşattı. Mehteran gösterisi de Başakşehirlilerin gönüllerini titretti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.