Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

Başakşehir Ülkü Ocakları iftar programı düzenledi. - BaŞakHaberBaŞakHaber

20 Mayıs 2024 - 06:15

Başakşehir Ülkü Ocakları iftar programı düzenledi.

Ülkü Ocakları Başakşehir İlçe Başkanlığı, “CUMHURDA DİRLİK BAŞAKŞEHİRDE BİRLİK” temalı iftar programı düzenledi.

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

Başakşehir Ülkü Ocakları iftar programı düzenledi.
Son Güncelleme :

30 Mart 2024 - 14:13

85 views

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı

Ülkü Ocakları Başakşehir İlçe Başkanlığı, “CUMHURDA DİRLİK BAŞAKŞEHİRDE BİRLİK” temalı iftar programı düzenledi.

Ülkü Ocakları Başakşehir İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği iftar programına Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, MHP Başakşehir İlçe Başkanı Servet Ayhan, Akparti İlçe Başkanı Sebahatdin Kayas, MHP MYK Üyesi Hümmet Tatar, Ülkü Ocakları İl Teşkilat Başkanı Murat Yüksel, Türk Eğitim-Sen’li Öğretmenler, Muhtar Adayları,1453 Başakşehir Taraf Grubu, Dernek Başkanları ve vatandaşlar katılım sağladı.

Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Fatih Şimşek programda konuşma gerçekleştirdi.

“Hepinizi selamların en güzel olanı Allah’ın selamı ile selamlıyorum.
Selamın Aleyküm
Ülkü Ocakları İl Başkanım Sayın Alparslan Doğan, 5. Bölge Başkanım Sayın Fatih Koşan, İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Başakşehir Cumhur İttifakı Belediye Başkanı ve Başakşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Yasin Kartoğlu , değerli MHP MYK üyelerimiz, MHP İL yöneticilerimiz, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız Sayın Servet Ayhan, Türk Eğitim-Sen İlçe Başkanımız Sayın Hüsami Erten, okul müdürlerimiz ve değerli öğretmenler, Dernek Başkanlarımız ve yönetimleri , muhtar adaylarımız, Milliyetçi Ülkücü Harekete gönül vermiş değerli Ülküdaşlarım ve çok kıymetli aileleri Ülkücü Türk gençliğini dün olduğu gibi bugünde yalnız bırakmayan Ülkü Ocaklarına gönül verip bizlerle iftar yapmaya gelen kıymetli misafirlerimiz,
İftar programımıza hepiniz hoş geldiniz şeref VERDİNİZ.

“Mübarek Ramazan Ayında böylesine güzel ve bereketli bir akşamda burada toplanmış bulunuyor ve Ramazan-ı Şerif-i tekrar yaşamanın heyecan ve huzurunu tadıyoruz.”
Türk-İslam aleminin Ramazan-ı Şerif-i mübarek, nice güzelliklere, nice yükselişlere de vesile olsun.

Kıymetli misafirler,
Ülkü Ocakları,
Asırlar önce Kutlu Hakanların buyruğu olarak yükselen çağlar üstü mesajların devamıdır!
İlkelerine ve ülkülerine Ant’dır!
Türk Milletinin, Hiç bitmeyecek heyecanı, kesilmeyecek sedasıdır!
Ülkü Ocakları, Ülkücü Türk Gençliğinin; Atasına ve Başbuğuna gururla selamı, Bilge Liderine inançla yeminidir.
İnanıyorum ki, Cenab-ı Allah Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi liderliğindeki Türkiye’nin geleceğine sahip çıkma mücadelemizde heyecanımızı ve azmimizi karşılıksız bırakmayacaktır.
Liderimizin Sayın Devlet Bahçeli’nin Tavrı Tavrımız, Genel Başkanımız Sayın AHMET YİĞİT YILDIRIM’ın gösterdiği istikamet hedefimiz, gösterdikleri duruş temel ilkemizdir. Bizler, bu kararlılıkla Türk-İslam aleminin ve bütün mazlum milletlerin yegâne ümidi olan Türk milletini, küresel bir güç haline getireceğiz.
Bizler, Ülkücü-Milliyetçi Türk gençliği olarak kararlı duruşumuzu, “Ne Amerika, Ne Rusya Ne Çin Her Şey Türklük için!” şiarıyla aidiyetimizin doğrudan Türk milletine olduğunu bir kez daha gururla haykırıyoruz.

Bilindiği üzere 31 Mart 2024 mahallî idareler Seçimleri geldi çattı.

Bizler, Başakşehir ve İstanbul ehline emanet diyoruz.

Başakşehirde gençliği önemseyen ve gençliğin gönlüne giren Belediye başkanımız ve cumhur ittifaki Başakşehir belediye başkan adayımız Sayın Yasin Kartoğlu Başkanımızı rekor bir oyla tekrar seçeceğiz.

İstanbul’da da
İstanbul’u Başbuğumuzun emaneti gören cumhur İttifakı İBB başkan adayımız sayın Murat Kurum’u İBB Başkanı Seçip İstanbul’un makus kaderini değiştirip Ulu Hakan Fatih Sultan Mehmet Han’ın Emaneti olan kutsal şehir İstanbulu Rum tohumu Makarios ekremin ve terör ortaklarının elinden geri alıp İstanbul’u Muradına erdireceğiz.

Şüpheye mahal yoktur.
İnancımız tamdır.
Gayretimiz ise inancımızın göstergesidir.

Konuşmama Ülkü Ocaklarının kurucusu Büyük Fikir adamı Dündar Taşer ağabeyin günümüze ışık olan ve bizlere yol gösteren özlü bir sözüyle son vermek istiyorum.

“Bizler bu vatanı birkaç nazariyecinin safsatasına, birkaç vatan hainin hesabına, birkaç ahmağın gafletine kurban etmeyeceğiz!”

Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i, bu vatan için ve Türk-İslam davamız uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, tüm misafirlerimizi saygıyla selamlıyorum…

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
NE MUTLU ÜLKÜCÜYÜM DİYENE!”

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi