Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

1 Mayıs teröristleri, üniversitelerin Gazze buluşması ve CHP’nin işçi kıyımı - BaŞakHaberBaŞakHaber

15 Haziran 2024 - 05:11

1969 yılında Bayburt’ta doğdu. İlköğretim ve Liseyi Bayburt’ta okudu.1994-1998 Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu / Spor Yönetimini bitirdi. 2004 -2005-Ankara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu (BESYO) / Yüksek Lisans Özel Öğrencisi.2016-2018-Gelişim Üniversitesi BESYO /Spor Yöneticiliği Bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı. 2000-2002 Bağcılar Ensar Koleji Beden Eğitimi Öğretmenliği.2002-2005 Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Spor Uzmanı /ANKARA.2005-2008 İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü-Spor Uzmanı.2008-2011 İBB Spor Etkinlikleri A.Ş.- Spor Tesisi Müdürlüğü. 2014-2018 İBB Spor İstanbul Engelliler Koordinatörü. Gazetecilik ve Televizyon tecrübeleri: 1993-1995 Foto-Maç Muhabirlik.1995-1997 Bakırköy Postası Dergisi (Spor Sorumlusu) 1995-1997 Fanatik Gazetesi-Anadolu Ajansı (Fahri Muhabirlik). Akit-Anadolu’da Vakit Gazetelerinde Köşe Yazarlığı 1997- Devam Ediyor. İstanbul Büyükşehir Beledisi WEB TV’de Spor Muhabirliği ve 2012 Avrupa Spor Başkenti Program Yapımcılığı. Akit TV’de ‘Spor Sohbetleri’ Program Yapımcı ve Sunuculuğu. Birçok spor branşında hakemlik ve antrenörlük belgesi sahibidir.

Ahmet GÜLÜMSEYEN

1 Mayıs teröristleri, üniversitelerin Gazze buluşması ve CHP’nin işçi kıyımı

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

1 Mayıs teröristleri, üniversitelerin Gazze buluşması ve CHP’nin işçi kıyımı
Son Güncelleme :

03 Mayıs 2024 - 22:18

33 views

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı

Batının dayatması olan 1 Mayıs İşçi Bayramı 2024’ün ‘kara’ bir günü olarak tarihe geçti. Yasak olmasına rağmen provokatör gruplar, polise taşlı ve sopalı saldırıda bulundu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) önünde toplanan grup içerisinde İBB’nin mevcut başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP’nin mevcut başkanı Özgür Özer ve bu isimlere eşlik eden Türk Silahlı Kuvvetlerine kimyasal silah iftirası atan Şebnem Korur Fincancı yer alıyor. Tablo böyle olunca da eski milli futbolcu ve Ak Parti Milletvekili Alpay Özalan haklı olarak sosyal medya hesaplarından soruyor “Nerede PKK sempatizanı, TSK düşmanı varsa sizin yanınızda. Ne oldu sizin milliyetçiliğinize, Atatürkçülüğünüze”. İstanbul dışındaCHP’nin yönetimindeki belediyelerin bulunduğu birçok ilde, LGBT ve feminist grupların katılımıyla 1 Mayıs kutlamaları göze çarpıyor. Tüm bu yaşananlara gazeteci müsveddeleri “Bu eylemlerin ruhunda dar bir kitle vardır. Onlar o gün oraya bu taşkınlığı yapmak için gelirler. Bu gibi günlerin bu gibi eylemlerin şanındandır” şeklinde yorumluyor. Doğru ya, İslam ile şereflenmeyenlerden başka ne beklenir ki!.! Kardeşimiz Levent Akıncı’ya kulak veriyoruz; “Bizim sömürgeci kâfirlerden türemiş İşçi Bayramı’na ihtiyacımız yoktur. ‘Çalışana ücretini alın teri kurumadan önce veriniz.’ (Hadis, İbn Mâce) Bizim, sömürgeci kâfirlerin uydurduğu Dünya Kadınlar Günü’ne ihtiyacımız yoktur. ‘İmanca en olgununuz; ahlakça en güzel olanınızdır. Ahlâkça en güzel olanınız ise, kadınlara iyi davrananızdır.’ (Hadis, Rirmizi, Rada)…” 

POLİSİN VE GÖSTERİCİLERİN TAVRI

ÜNİVERSİTELERDE SON DURUM 

Amerika’da yer alan üniversitelerinde soykırımcı Siyonistlere karşı protestolar sürüyor. ABD polisi ile protestocuları karşı karşıya gelmesinin nedeni, İsrail ordusunun geride kalan 209 günde, Gazze Şeridi’nde 34 bin 596 mazlum insanın katletmesi. Ülkemizde ise işçi bayramı adı altında taş ve sopayla emniyet güçlerine saldıran kesimden, o da yetmez bayram adı altında terör estirenleri destekleyen siyasetçiler ve gazeteci müsveddelerinden bahsediyoruz. Ne ilginç ki, ülkemizde yer alan üniversitelerde ise Siyonist İsrail’in Gazze soykırımına sessizliğini koruyor. Konya Selçuk Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Öğretim Üyesi Hüseyin Aslan, 70 bin öğrencisiyle köklü bir üniversite olan Selçuk Üniversitesinde yaklaşık 7-8 kişi ile (binde bir) ile İsrail’in Gazze Katliamına dolaylı destek verdiğini Rektör Metin Aksoy’un sosyal medya paylaşımı göstererek dünya kamuoyunda Konya ve Selçuk Üniversitesi’nin itibarını yerlere yeksan etmiştir, diyor. Yine soruyoruz, üniversite yönetimi öncülüğünde Gazze kasabı Siyonist İsrail’e karşı sesinizi duyurmak için gösteri-seminer-konferansı bugün düzenlemeyecekseniz de, ne zaman düzenleyeceksiniz! Hal böyle olmayınca da, diyoruz ki üniversitelerimiz neden böyle, ‘Asım’ın nesli’ neden yetişmiyor öyle mi!.!.

CHP YÖNETİMİNDE İŞİNE SON VERİLEN EMEKÇİLER…

Gazetemiz yazarı Ali Karahasanoğlu abimizin 1 Mayıs içerikli ‘Bu ülkede, süpürülecek o kadar sahtekâr var ki!’ başlıklı yazısı, günün anlam ve önemini aslında o kadar net özetliyor ki. Ne diyor yazısının final bölümünde ‘Biri gelse de, İsrail polisine gösterdiği saygıyı Türk polisine göstermeyenleri.. Yalan haber yazanları.. Sorumluluğunu gizleyip, başkasına saldıran siyasetçileri.. “Şunların tamamını süpürse” demeden, edemiyorum.. Bu ülkede, süpürülecek o kadar sahtekâr var ki!’ 

Cumhuriyet Halkçı Partisinin (CHP) Genel Başkanı ve İBB Belediyesi’nin mevcut Başkanı, Saraçhanede toplanan kalabalığın yanında 1 Mayıs işçi bayramını sözde kutlarken, aynı günün öncesi yönetimi Ak Partiden CHP’ye geçen Bayrampaşa ve Üsküdar Belediyesinde işçi kıyımı vardı ne yazık ki. Söyledikleri ile yaptıkları arasında çelişki içinde olan bir muhalefetten bahsediyoruz…

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi