Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

Turkpoint'ten 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı - BaŞakHaberBaŞakHaber

20 Temmuz 2024 - 19:47

Turkpoint’ten 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

Turkpoint Teknoloji CEO Yunus Mollaoğlu 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı yayınladı.

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

Turkpoint’ten 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı
Son Güncelleme :

19 Mayıs 2024 - 10:45

99 views

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı

1919’un 19 Mayıs’ında, aziz vatan beldelerinin işgal altında olduğu bir günde Mustafa Kemal Paşa’nın Samsun’a çıkarak Milli Mücadele ateşini yakışının 105. Yıl dönümünde, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınızı coşku ve heyecanla kutluyorum.

Bugün bu topraklar üzerinde bağımsız ve güçlü Türkiye’nin başı dik vatandaşları olarak özgürce yaşamamızı, ay yıldızlı bayrağımızın göklerde özgürce dalgalanmasını bundan 105 yıl önce kahraman ecdadımızın verdiği şanlı İstiklal Mücadelesine borçluyuz.

19 Mayıs, 23 Nisan’da TBMM’nin açılmasına, Kuvva-i Milliye ruhunun milli ordu çatısı altında şahlanmasına, Sakarya’daki büyük hesaplaşmanın Kocatepe’de Büyük Taarruza ve Dumlupınar’da zafere kavuşmasına, İzmir’den İstanbul’a vatanın tahlisine ve 29 Ekim’de Cumhuriyet’in ilanına uzanan yolun işaret fişeğidir.

19 Mayıs bize, özgürlüğümüze, bağımsızlığımıza, egemenliğimize yönelen tehditlere karşı her daim diri, uyanık ve teyakkuzda olma noktasında her daim tazelenen bir genç tavrına bürünmeyi hatırlatır. İşte bu nedenle, 19 Mayıs’ın gençlere armağan edilmiş bir bayram olması manidardır.

Gençlerimizin geleceğin Türkiye’sini kuracaklarına inanıyor, gençlerimize güveniyoruz.

TurkPoint Teknoloji olarak gençlerimiz ile yol yürümek için var gücümüzle çalışıyor ve gençlerimize destek olmaya çalışmaktayız.

Biz inanıyoruzki sağlam bir irade ile ülke olarak tek vücut olursak, sen ben kavgası içine girmezsek, çalışan ve üreten bir ülke olursak, en önemlisi toplumsal ve dini değerlerimizden taviz vermezsek tüm dünya tüm entrikalar ile bizleri yıkmaya çalışsalar da bize birşey olmaz.

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ve internet ile aşırı yalan içerikler ve bilinçli manüpülasyonlar yapılmaktadır. Bu konuda başta evlatlarım olmak üzere hep söylediğim bir kelime var.

“AKLINIZI KULLANIN”

Bu vesileyle Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha saygı ve rahmetle anıyor, başta siz gençlerimiz olmak üzere aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum.

Yunus MOLLAOĞLU
Turkpoint Teknoloji
CEO

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi