Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

TurkPoint Teknoloji CEO'sundan Kurban Bayramı Mesajı - BaŞakHaberBaŞakHaber

20 Temmuz 2024 - 19:12

TurkPoint Teknoloji CEO’sundan Kurban Bayramı Mesajı

TurkPoint Teknoloji Ceo’su Kurban bayramı nedeni ile bir kutlama mesajı yayınladı…

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

TurkPoint Teknoloji CEO’sundan Kurban Bayramı Mesajı
Son Güncelleme :

16 Haziran 2024 - 14:02

69 views

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı

Bayramlar kardeşlik ve dayanışmanın en güzel örnekleridir. Bayramlar Milletçe birlik ve beraberlik içinde sevginin saygının kardeşliğin ve sosyal yardımlaşmanın ön plana çıktığı müstesna günlerdir. Bir çok manevi değeri özünde barındıran Kurban Bayramı özellikle yardımlaşma ve paylaşmayı simgeler. Bu sene de kurban bayramına milletçe, huzur ve güven ortamı içerisinde ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Ülkemizin ve dünyanın son gelişmelerle yaşadıkları göz önünde bulundurulursa, yeni kurulan dünya düzeninde toplumumuzun yardımlaşma duyguları, dini ve milliyetçi duyguları ve ailevi yapısı, dini değerleri dünyada bazı güçler tarafından ekonomi, medya, sosyal medya, dizi, film ve şarkılar gibi birçok araçlar kullanılarak deforme edilmeye ve yeni içine kapanık, bencil toplumlar inşa edilmeye çalışılıyor. Bu konuda bizler amasız ve fakatsız birbirimizi sevmeliyiz ve birbirimiz incilmesin diye çok ama çok dikkat etmeliyiz.

Bir millet kendilerini değiştirmedikçe Allah’da onların durumunu değiştirmez. (Ra’d, 11)

Allah’a ve ahiret gününe iman eden kimse komşusuna ikram etsin. (Buhari-31)

Mü’minler ancak kardeştirler. Öyleyse kardeşlerinizin arasını düzeltin ve Allah’tan korkun ki esirgenesiniz. (Saf, 10)

Unutmayalım hepimiz din kardeşiyiz.

Bizler de TurkPoint Teknoloji Ailesi olarak ocak 1998 yılında interactive club diye başlattığım bu projede Çağdaş Yaşam Biçimi olmayı hedeflediğimiz Sitemizde herkes kendinden bir şey bulmalı, Amacımız ise, Rengine, düşüncesine, dinine, giyimine bakmadan tüm insanları bir çatı altında toplamak ve unutmamamız gereken;

“Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için.”

Bizler yardımlaşır, birbirimiz inciltmez, kırmazsak, dünyalık menfaatler adına yalan söylemez ve yardımlaşıp paylaşırsak bu dünya hayatı bereketli ve huzurlu geçer. Bu konuda “Hayat Bayram Olsa” şarkısını dinlemenizi tavsiye ederim.

Bu vesile ile; tüm vatandaşlarımızın ve tüm islam aleminin mübarek Kurban Bayramını en içten duygularla tebrik eder, ülkemize, milletimize ve tüm islam alemine hayırlar getirmesini temenni ederim.

Turkpoint Teknoloji
Yunus Mollaoğlu

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi