Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

HAKKIMIZDA - BaŞakHaberBaŞakHaber

19 Mayıs 2024 - 23:14

HAKKIMIZDA

BaşakHaber.com

“BaşakŞehir’in ilk Bağımsız Haber Sitesi”

BaşakHaber.com 2006 yılında yayın hayatına başlamıştır. BaşakHaber.com güncel haber sitesi olarak hizmetini sürdürmektedir.

BaşakHaber.com herhangi bir özel, tüzel ve resmi kurum ve kuruluşlarla maddi ve manevi bağlantısı olmaksızın çalışmalarını sürdürmektedir.

Amacımız; hızla büyüyen BaşakŞehir’in nabzını tutmak, bu alanda geniş içeriklerle semt halkımızı bilinçlendirmek, semtimizi tüm dünyaya tanıtmak, semtimize ilgiyi, yatırımı teşvik etmek. Ayrıca semt insanımıza semt dışından haberler vermektir.

Ulusal yayınlanan çeşitli internet portallarını kuran ve işleten CEO’muz, 2006 yılında BaşakŞehir’e taşınması ile birlikte bu bölgedeki potansiyeli, bölgenin geleceğini ve ihtiyaçlarını görerek, bu eksikliği gidermek için BaşakHaber ve İkitelli Gazetesi başta olmak üzere bölgesel projelere de yatırım yapmaya karar vermiştir. Bu bölge Bahçeşehir’e kadar uzanan bir Başakşehir Belediyesi olması ile 2006 yılında gördüğümüz bu büyük resmin ne kadar doğru olduğunu ve burada bizim alacağımız pozisyonun önemi bir kez daha ortaya çıkıyor.

2006 yılından beri kesintisiz sürdürdüğümüz haber sitesine hiç reklam yapmamamıza rağmen bilinilirliğimiz ve takipçilerimiz artmıştır ve hızla artmaktadır.

“Sadece belli bölgelere dağıtılan aylık dergi veya gazete değil de tüm Başakşehir sakinlerinin takip edebileceği güncel bir haber kaynağı olmayı planlıyoruz.”

Gayemiz; BaŞakHaber.com olarak, tarafsız habercilik anlayışı içerisinde daha iyiyi daha güzeli meydana getirmeye çalışmaktır.

Bünyesindeki tecrübeli gazeteciler, yurtiçi ve yurtdışı muhabirleriyle çalışmaktadır.

BaşakHaber olarak usta kalemlerden oluşan kadromuz ile birlikte güncel ve geniş haberler sunmaktayız. Ayrıca BaşakHaber.com sayfaları kendine güvenen siz değerli ziyaretçilerine de açıktır.

Bu Projelerin arkasında TurkPoint Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti. ekibinin, 1991 yılından beri edindiği bilgi ve tecrübeler vardır.

BaşakHaber.com bir TurkPoint Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti. iştirakidir.

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi